سلام در این نوشته قصد داریم چند وب سایت مفید  را به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

1. مجالس مذهبی

مجموعه «مجالس مذهبی» با هدف ایجاد فضایی جهت معرفی مجالس ذکر اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام در طول سال، در تاریخ 14 مهر 1394 راه اندازی شده است.
در ابتدا، فعالیت این مجموعه صرفا در محیط تلگرام بوده و پس از گذشت سالها، در فضاهای مجازی دیگر به توسعه فعالیت خود پرداخته است.

مجالس مذهبی

بنا به پیشنهاد و پرسش‌های مکرر افراد و دوستان، جهت دریافت و اطلاع از برنامه ها و آشنا شدن با دیگر مباحث استاد دکتر دولتی، سعی داشته‌ایم با استفاده از فضای مجازی، ارتباطی هر چه بهتر جهت ترویج مباحث اعتقادی، تربیتی و اخلاقی ایشان، فراهم آوریم که به لطف خداوند با تشکیل گروه رواسی از میان جمعی از شاگردان ایشان، این امر میسر گردید.
شما می‌توانید با استفاده از این فضا برنامه‌ها و مطالب ارائه شده ایشان را دنبال نمایید و از برنامه های  ایشان مطلع گردید. مطالب این سایت تحت اشراف ایشان بر روی سایت ارائه می گردد.
از نظرات شما جهت هرچه بهتر شدن این سایت، صمیمانه استقبال می‌نماییم. امیدواریم این تلاش اندک مورد رضایت درگاه الهی قرار گیرد و باعث خشنودی قلب حجت خداوند عجل الله تعالی فرجه الشریف گردد.

رواسی

2. مدرسه انتظار

پایگاه مدرسه‌ی انتظار، به عنوان بستری برای ارائه و معرّفی آثار گفتاری و نوشتاری استاد گرامی، جناب حجة الاسلام و المسلمین دکتر سید محمد بنی‌هاشمی، با نظارت ایشان و به همّت جمعی از شاگردان تأسیس شده، اداره می‌گردد. معرّفی کتابهای تألیفی ایشان و بایگانی صوتی و تصویری و متن سخنرانی‌ها از اهداف اصلی سایت است.

مدرسه انتظار